Kontakt

Widzimisie logo

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
WIDZIMISIE

ul. Tymiankowa 16
Ksawerów 95-054

Pracujemy  od 7:00- 17:00

Telefon: +48 577 516 216

  Nasze przedszkole jest po to, aby pomóc dzieciom w pełnym rozwoju, zgodnie z ich możliwościami psychicznymi i fizycznymi.

  Kierujemy się filozofią wychowania podmiotowego i respektowaniem praw dziecka.

  Dążymy do partnerskiej współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

  Wyróżniamy się nie tylko dzięki miłej i rodzinnej atmosferze. Nasze przedszkole oferuje dwa i pół tysiąca metrów pięknego ogrodu, który eksploatujemy w codziennych aktywnościach naszych podopiecznych. Uroczy starodrzew otaczający budynek służy dzieciom nie tylko jako miejsce szalonych zabaw czy tajemnicza kryjówka ale jest także prawdziwą skarbnicą wiedzy o przyrodzie i jej zagadkach. Ogród daje nam prawie nieograniczone możliwości wykorzystania kreatywności dzieci w zabawach i ćwiczeniach.

  Piaskownica i plac zabaw zachęcają do różnorodnych aktywności z wykorzystaniem wyobraźni. Ruch na świeżym powietrzu jest dla nas jednym z priorytetów. Ale ćwiczyć możemy też pod dachem  w komfortowej i kolorowej sali gimnastycznej do całkowitej dyspozycji naszych przedszkolaków. We wszystkich działaniach  wykorzystujemy innowacyjne metody i atrakcyjne pomoce dydaktyczne.

  Nasze sale są przyjazne, estetyczne i dostosowane do potrzeb dzieci, komfortowe łazienki sprzyjają uczeniu samodzielności w codziennym dbaniu o higienę. Jesteśmy bystrymi obserwatorami dostosowującymi się do potrzeb naszych podopiecznych dlatego wciąż się dla nich rozwijamy. 

  Dzięki temu tworzymy miejsce, w którym każde dziecko odnajdzie własną, bezpieczną przestrzeń i poczuje się z nią emocjonalnie związane.

  Przedszkole niepubliczne Widzimisie
  Łódź | Ksawerów | Pabianice | Rzgów | Nowa Gadka | Wola Zaradzyńska

  Zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco, na naszym koncie na Facebook’u.