Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/mpiorun/domains/widzimisie.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192 SENSOPLASTYKA - Przedszkole niepubliczne Widzimisie

SENSOPLASTYKA ®


Plastyka i zmysły – dotyk, smak, węch, wzrok, słuch. Bawimy się kolorami i strukturą. Za każdym razem to niespodzianka i odkrywanie nowej tajemnicy.

Czyli plastyka z wykorzystaniem wszystkich zmysłów dla wszystkich dzieci! Materiały to tylko i wyłącznie zdrowe i naturalne produkty. Wąchamy, dotykamy i smakujemy a wszystko jest w pełni bezpieczne! Za każdym razem czekamy z czymś zaskakującym. Barwiony ryż albo kolorowe nitki makaronu, pachnący cynamonem karmel czy smakowite warzywa, wyszukiwanie skarbów w zastygniętych galaretkach bądź kostkach lodu. Za każdym razem niespodzianka i odkrywanie nowej tajemnicy.

… czyli plastyka z wykorzystaniem wszystkich zmysłów dla wszystkich dzieci!  Wąchamy, dotykamy i smakujemy a wszystko jest w pełni bezpieczne! Za każdym razem czekamy z czymś zaskakującym. 

Sensoplastyka ulotka